INFORMACE PRO FIRMY O VYHLEDÁVÁNÍ PRACOVNÍKŮ

 

Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Praha - Středočeský kraj

Personální kancelář FABIO zajišťuje vyhledání a výběr kvalifikovaných pracovníků všech profesních úrovní a další spolupráci v oblasti personalistiky českým i mezinárodním společnostem z různých oblastí průmyslu. Pracuje od roku 1998, je členem Klubu personalistů ČR, specializuje se na regiony Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Praha, Středočeský kraj. FABIO vyhledává jak specialisty na samostatné pozice, tak pracovníky středního i špičkového managementu.

Pokud potřebujete kvalifikované pracovníky nabízíme Vám tyto služby:

Vyhledávání pracovníků

Naše databáze obsahuje více než 10.000 kvalifikovaných uchazečů z různých oborů průmyslu. Dle Vašich požadavků vybereme vhodné uchazeče z databáze a kontaktujeme je s Vaší pracovní nabídkou. Intenzivně vyhledáváme vhodné uchazeče tak, abyste měli možnost výběru z co nejšíršího počtu vhodných uchazečů.

Cena: cena za vyhledání pracovníka se pohybuje v rozmezí 2 - 3 měsíčních platů uchazeče - dle požadavků na uchazeče, způsobu výběru, regionu pracoviště a rozsahu Vámi požadovaných služeb

Termíny: termíny dodání prvních životopisů se mohou pohybovat od 3 dnů, např. u administrativních pozic, do několika týdnů při obsazování vysoce kvalifikovaných pozic se speciálními profesními požadavky. Požadované uchazeče se snažíme pro Vás vyhledat v nejbližším možném termínu.

Záruky: na umístěné pracovníky Vám poskytujeme záruku

Informace o uchazečích podle Vašich požadavků získáte v naší kanceláři.

 

nahoru

 

Jak objednat vyhledávání pracovníků

Kontaktujte naši kancelář telefonicky, e-mailem nebo faxem. Vaše požadavky na pracovníky můžete také zadat vyplněním FORMULÁŘE PRO PERSONALISTY . Po odeslání formuláře je Váš požadavek nebo dotaz ihned předán a pracovník zákaznického oddělení Vás bude obratem kontaktovat. Na základě Vašich požadavků sjednáme s Vámi smlouvu o vyhledávání pracovníků a ihned začneme s kontaktováním vhodných uchazečů.

- tel. 377 985 407, 777 111 655, 608 111 655
- fax 377 446 500, fax 377 985 407
- e-mail
fabio@fabio.cz

Naše personální kancelář poskytuje profesionální služby s otevřeným přístupem ke klientům. Rádi Vás budeme podrobně informovat s ohledem na hledanou pracovní pozici v daném regionu a zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.

Na spolupráci se těší FABIO

nahoru