INFORMACE PRO UCHAZEČE


Personální kancelář FABIO vyhledává kvalifikované pracovníky pro české i mezinárodní společnosti. Uchazečům o změnu zaměstnání nabízíme pracovní místa v nejrůznějších odvětvích. Pracujeme od roku 1998, s působností v celé ČR, specializujeme se na regiony Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj a Praha.

Pracujeme pro stabilní a renomované společnosti, a proto Vám můžeme nabídnout zajímavá pracovní místa s možností profesního růstu.

Pokud se u vás vyskytnou technické problémy se zasláním DOTAZNÍKU nebo FAXU, zašlete nám prosím ihned stručnou zprávu e-mailem nebo volejte našeho pracovníka na tel. 377 985 407 nebo 777 111 655.  

Zaujal Vás inzerát z Nabídky pracovních míst?

Pokud Vás zaujalo inzerované pracovní místo můžete odpovědět ihned. Vyplňte na internetu náš DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE. Uveďte značku inzerátu a název pracovní pozice, o kterou máte zájem. Pokud pozorně vyplníte dotazník, máme od Vás všechny potřebné údaje a nemusíte nám zasílat životopis. Vyplnění dotazníku preferujeme před zasláním Vašeho životopisu, tak získáme kompletní informace, které od nás požadují personalisté firem, např. včetně popisu pracovní náplně na předchozích pozicích, platových požadavků, případně další informace, které často uchazeči v životopisech neuvádějí.

V případě, že nemůžete vyplnit náš DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE, navštivte nás v naší kanceláři nebo nám zašlete co nejdříve Váš PROFESNÍ ŽIVOTOPIS e-mailem, faxem nebo poštou (vzor najdete také na našich internetových stránkách), případně se informujte v naší kanceláři na tel. 377 985 407, mobilní tel. 777 111 655. V případě, že od Vás obdržíme životopis bez vyplněného dotazníku, budeme od Vás požadovat doplnění dalších údajů ( např. platové a další požadavky, vymezení oborů a firem, formu pro poskytování údajů apod.) Uvádějte vždy značku, případně název pracovní pozice. Neplatíte žádné poplatky. Na základě Vaší odezvy se s Vámi spojíme a budeme Vás podrobně informovat o dalším průběhu - v případě, že splňujete požadavky - termínu osobního jednání.

Vaše údaje registrujeme v databázi a poskytujeme Vám i další nové pracovní nabídky, které odpovídají Vaší profesní kvalifikaci. Nabídky pracovních míst dle Vašich požadavků Vám můžeme zasílat i pokud máte pracovní místo. Z databáze Vaše profesní údaje vyřadíme, jakmile Vám zprostředkujeme pracovní místo nebo pokud nás informujete, že již nechcete nabídky poskytovat.

zde najdete DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE.

E-mail: fabio@fabio.cz (životopis zasílejte nejlépe ve formátu dokument MS Word)
Tel./fax 377 985 407. Mobilní tel. 777 111 655

Úřední hodiny pro veřejnost, osobní pohovory pouze dle objednávek


Út 12 - 16 h
St 8 - 16 h
Čt 8 - 13 h

záznamník 777 111 655 nebo 377 985 407 non-stop


Adresa pro písemný styk: FABIO, Bezručova 342, 351 01 Františkovy Lázně

Na inzeráty, které mají v závěru uvedeno jiné kontaktní spojení než FABIO, odpovězte co nejdříve přímo do firem. Pokud budete zasílat životopis, můžete jej sestavit podle našeho vzoru.

zde najdete VZOR PROFESNÍHO ŽIVOTOPISU

nahoru

 

 

 

 

Co dělat pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali?

Hledáte-li práci pomocí personální agentury - šetříte svůj čas, hledáme práci za Vás. Máte-li zájem můžete se ihned registrovat v naší databázi.

nahoru

 

Máte-li zájem, můžete být ihned ZDARMA zařazeni do naší databáze vyplněním DOTAZNÍKU PRO UCHAZEČE . Stačí vyplnit formulář a odeslat. Na základě těchto údajů budete v případě vhodné pracovní nabídky kontaktováni našimi pracovníky.

Pokud pozorně vyplníte dotazník, máme od Vás všechny potřebné údaje a nemusíte nám zasílat životopis. Vyplnění dotazníku preferujeme před zasláním Vašeho životopisu, protože tak získáme kompletní informace, které od nás požadují personalisté firem, např. včetně popisu pracovní náplně nebo platových požadavků, případně další informace, které často uchazeči v životopisech neuvádějí. V případě, že nemůžete vyplnit náš DOTAZNÍK PRO UCHAZEČE, navštivte nás v naší kanceláři nebo nám zašlete co nejdříve Váš PROFESNÍ ŽIVOTOPIS e-mailem, faxem nebo poštou (vzor najdete také na našich internetových stránkách), případně se informujte u našeho konzultanta na tel. 777 111 655 nebo 377 985 407. V případě, že od Vás obdržíme životopis bez vyplněného dotazníku, budeme od Vás požadovat doplnění dalších údajů ( např. platové a další požadavky, vymezení oborů a firem, forma pro poskytování údajů apod.)

Neplatíte žádné poplatky. Vaše údaje registrujeme v databázi, poskytujeme Vám pracovní nabídky, které odpovídají Vaší profesní kvalifikaci. Nabídky pracovních míst dle Vašich požadavků Vám můžeme zasílat i pokud máte pracovní místo. Vyplněním dotazníku také můžete vymezít okruh firem, kterým nechcete poskytovat profesní údaje. Z databáze Vaše profesní údaje vyřadíme, jakmile Vám zprostředkujeme pracovní místo nebo pokud nás informujete, že již nechcete nabídky poskytovat. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se zápisu do databáze, volejte našeho pracovníka nebo zanechte vzkaz na tel. 777 111 655 nebo 377 985 407. ( Po 8-12h, Út 12-16h, St 8-16h, Čt 8-13)

zde najdete VZOR PROFESNÍHO ŽIVOTOPISU

e-mail fabio@fabio.cz (životopis zasílejte nejlépe ve formátu dokument MS Word)
tel. 377 985 407, mobilní tel. 777 111 655

Úřední hodiny pro veřejnost, osobní pohovory pouze dle objednávek

Út 12 - 16 h
St 8 - 16 h
Čt 8 - 13 h

záznamník 777 111 655 nebo 377 985 407 non-stop


nahoru

 

 

Uchazečům o zaměstnání nabízíme možnost individuální konzultace s personálním poradcem - poradenství v oblasti vyhledávání pracovního místa a profesní orientace. Na základě Vaší profesní kvalifikace, znalostí a zadaných požadavků Vám poradíme, jak vyhledávat pracovní místo. Jedná se o placenou službu.

Informace a možné termíny konzultací získáte na našich telefonech.

nahoru

 

Pokud se ucházíte o pracovní místo, zaměstnavatel od Vás vyžaduje zaslání profesního životopisu. Váš profesní životopis se stává rozhodujícím prvkem pro Vaše další jednání s firmou. Podle jeho obsahu a způsobu zpracování se Váš budoucí zaměstnavatel rozhoduje, zda budete pozváni k osobnímu jednání nebo do dalšího kola výběrového řízení.

Pokud hledáte pracovní místo, můžete využít náš vzor profesního životopisu, který najdete na těchto stránkách. Personální kancelář FABIO také nabízí všem zájemcům profesionální zpracování a překlady profesních životopisů. Náš specialista s Vámi probere Vaši dosavadní profesní dráhu a pomůže Vám odborně sestavit Váš profesní životopis. Informace získáte v naší kanceláři. Jedná se o placenou službu.

zde najdete VZOR PROFESNÍHO ŽIVOTOPISU


Tel. 377 985 407, mobilní tel. 777 111 655
Fax. 377 446 500
E-mail:
fabio@fabio.cz
Adresapro písemný styk: FABIO, Bezručova 342, 351 01 Františkovy Lázně

nahoru